Redragon HA300 Scepter Pro Headphone Stand

Redragon HA300 Scepter Pro 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Daha Fazla Yer Açın - Oturmak için güzel kulaklığınızı alın ve oyun masanızda daha az boş yer bırakın. Sağlam ve minimalist siyah çerçeve, sizi her oyuncunun masa karmaşasından kurtaracak.

  • İstediğini Aldım - 4 USB 2.0 bağlantı noktasıyla donatıldı, sadece güce bağlayın ve fazladan erişim olmadan fişe takılmak için diğer cihazlarınızı oraya sürükleyin. O zaman artık beyninizi aptal kablo yönetimi için kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

  • Biraz RGB Yapın - 10 adede kadar RGB aydınlatma moduna sahip dinamik ve canlı RGB arkadan aydınlatmalı şerit, sizin için nefis soslardır. Sadece masanızı daha temiz yapmakla kalmaz, aynı zamanda daha parlak ve çekici hale getirir.

  • Emniyetli Metal Çekirdek - 8,5 inç yüksekliğinde alüminyum destek çubuğu, kulaklığınızı iyi bir şekilde tutacak ve koruyacaktır. 2 yüzey USB bağlantı noktasının dönen kapağı, bu USB hub'larının ara vermesine ihtiyaç duyduğunuzda su veya tozu önlemek için kapatılabilir.

  • Oldukça Hareketsiz Tutun - Sağlam tabanın altına tutturulmuş doğal köpükten yapılmış 4 kaymaz kauçuk ile kulaklık standı, masa yüzeyinden büyülenecek ve gerçekten hareketsiz duracaktır.

 

Redragon HA300 SCEPTER Pro RGB Kulaklık Standı, 4X USB Bağlantı Noktalı Sizi

Masa Alanından Daha Fazla Tasarruf Ediyor
Gerçekten düzgün bir masa yüzeyi, farklı dişlilerin bir araya gelmesiyle
oluşuyor , kulaklığı stantlara asıyor ve kablo karmaşasından ve gereksiz sürükleme aşınmasından koruyor 10 Seçilebilir RGB Arkadan Aydınlatmalı Mod
RGB arka aydınlatmayı aydınlatır ve arkadaşlarınız sihirli efektine takıntılı hale gelir veya düşük profilli
Alüminyum Destek Çubuğu
Yüksek dayanıklı metal çerçeve destek çubuğu, kulaklığın sağlam bir desteğe ve 8,5 yüksekliğe sahip olmasını sağlar. her tür kulaklık için
Kullanışlı USB Hub
4 USB bağlantı noktası, oyun ekipmanınızı veya diğer aksesuarlarınızı tamamen kapladı, artık fişler ve kablolarla karmaşa yok

TEKNİK ÖZELLİKLER:
Boyutlar: 17,3 x 5,9 x 1,6 inç
USB Konnektörü: 4X USB 2.0
RGB Modları: 10
Güç Bağlantı Noktası: Tip-C

Paket Listesi:
1 x Redragon HA300 PRO Kulaklık Standı
1 x C Tipi Güç Kablosu
1 x Kullanım kılavuzu

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
  • Brand: REDRAGON
  • Product Code: Redragon HA300 Scepter Pro
  • Availability: 2
  • $27.00